fbpx

Paslaugos

Anglų kalbos pamokos

Anglų kalba - vienas svarbiausių mokomųjų dalykų!

Gramatika ir ne tik!

Tobulinsime gramatikos, fonetikos, klausymo žinias ir padėsime puikiai pasiruošti egzaminams ar pokalbiams!

Nauji bei įdomūs mokymosi būdai

Išmoksite kalbą naujais įdomiais būdais, naudodamiesi technologijomis ir sutelkdami dėmesį į bendravimą. Suprasite, jog anglų kalbos mokymasis nėra tik gramatikos ir žodyno mokymasis; tai yra naujų garsų, išraiškų ir dalykų matymo būdų mokymasis!

Pasitikėjimas savimi

Mūsų puikūs korepetitoriai ne tik išmokys gramatikos taisyklių ir žodžių tarimo subtilybių, bet ir įkvėps pasitikėjimo savimi bei drąsos komunikuoti užsienio kalba su kitais!

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Anglų kalbos pamokos

Pasaulyje yra apie 7 tūkstančiai kalbų, tačiau viena iš labiausiai naudojamų yra anglų kalba, kuria kalba daugiau nei 900 mln. žmonių visame pasaulyje. Iš jų apie 380 mln. anglų kalba yra gimtoji kalba, tad su visais jais galėsite laisvai bendrauti anglų kalba, kuri yra būtina mokėti ne tik mokykloje, tačiau ir kasdienybėje!

Stinga tvirtumo jausmo mokantis užsienio kalbas? Ateikite pas mus, įkvėpsime ne tik žinių, bet ir pasitikėjimo savimi komunikuojant anglų kalba. Galbūt jus domina literatūra, poezija, filmai, TV programos, muzika? Ar kitas kultūros aspektas žmonių, kurie kalba tam tikra kalba ir nori išmokti jų kalbą, kad galėtų geriau suprasti savo kultūrą?

Pagal naujausius ir moksliškai pagrįstus metodus tobuliname mokinių skaitymo, rašymo bei klausymo anglų kalba sugebėjimus. Mokome 1-12 klasės mokinius, ruošiame stojamiesiems, PUPP bei brandos egzaminams. Pirmosios anglų kalbos pamokos metu nuosekliai tikriname mokyklinio kurso temas, ieškome vietų, kur galime tobulėti. Esant poreikiui taip pat dirbame ir su studentais bei suaugusiais (individualiose pamokose).

Pažadame, jog anglų kalbos pamoka gali būti ne tik naudinga, tačiau ir be galo įdomi!

Kviečiame mokytis kartu!