fbpx

Mūsų pamokos

Biologijos pamokos

Svajojate stoti į gamtos, biotechnologijų arba medicinos mokslus? Mes galime paadėti!

Įdomus mokymasis

Mes nepateikiame sausų faktų, o sudarome sąlygas suprasti biologiją, įgyti naujų žinių kitais būdais, nei skaitant vadovėlį.

Naujausios priemonės

Naudojame aktualiausias garsines ir vaizdines priemones, kurios įtraukia ir skatina domėjimąsi biologija.

Puikūs rezultatai

Padedame puikiai pasiruošti drąsiai žengti į egzaminą, o gabiausius mokinius ruošiame net olimpiadoms.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Biologijos pamokos

Svajojate stoti į gamtos, biotechnologijų arba medicinos mokslus?  Biologija – sistemingumo, racionalumo bei patrauklaus teorinės dalies išdėstymo reikalaujantis mokslas. 

Kiekvienas mokinys yra unikalus, todėl kiekvienam reikia rasti jam efektyvų mokymosi būdą, kuris padeda mokytis neverčiant savęs, atrandant malonumą net ir ruošiantis egzaminams. Biologijos korepetitorius skatina nuosekliai mokytis ir siekti kartu išsikeltų tikslų. Skatinamas nuolatinis, kasdieninis įsigilinimas į informaciją. Atsižvelgiama į vaiko motyvaciją, norus, domėjimąsi tam tikros srities informacija. Pagal poreikius korepetitorius sudaro kiekvieno vaiko biologijos mokymosi planą.

Biologijos pamokos vyksta nustatant atlikus diagnostinį testą, kurio pagalba sudaroma individuali programa. Biologijos korepetitorius padeda mokiniams ne tik išmokti surasti reikiamą informaciją, bet ir savarankiškai atsakyti į iškilusius klausimus. 

Pradėti dirbti kartu?