fbpx

Mūsų pamokos

Informatikos pamokos

Išmokysime kiekvieną susidomėjusį programavimo meno!

Įveiksime sunkumus

Padedame susidūrus su bet kokiais sunkumais informatikos pamokose.

Pasiruošimas egzaminams

Padedame ruoštis įvairiems egzaminams.

Gilesnės žinios

Giliname mokinių žinias šiame moksle papildomai, plačiau nei mokoma pagrindinio ugdymo kurse.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Informatikos pamokos ir būrelis

Informatika – mokslas, kuris tampa reikalingas beveik kiekvienoje srityje. Tai turbūt labiausiai populiarėjanti mokslo sritis, kurios išmanymas suteikia labai platų veiklų sferų pasirinkimą ateityje. Iš pirmo žvilgsnio šis skaičiukų ir ženkliukų pasaulis atrodo labai sudėtingas ir painus, tačiau viskas ko reikia įsijausti ir suprasti šį mokslą yra tik geras mokytojas! Būtent toks, kokie dirba mūsų akademijoje. Mes labai stengiamės skatinti vaikučius, ypatingai mergaites, nuo pat jauno amžiaus domėtis ir neišsigąsti šios srities, kuri gali atverti tiek daug durų ateityje. Paprastu ir suprantamu būdu supažindiname mokinius su informatikos mokslu, taip pat dirbame su pažengusiais mokiniais, norinčiais didinti savo žinių bagažą ir susidurti su vis sunkesnėmis užduotimis.

Mes vykdome individualias pamokas arba mažose grupelėse vykstančias pamokas, padedame mokytis pagal mokyklos kurso programą bei ruošiantis egzaminui.

Organizuojame mini būrelį (iki 5 asmenų)  IX – XII klasių mokiniams besidomintiems informatikos mokslu ir norintiems ne tik išlaikyti egzaminą, bet ir įgyti gilesnį supratimą šioje srityje. Užsiėmimai vyksta virtualiai. 

Susisiekite su mumis!