fbpx

Paslaugos

Lietuviu kalbos pamokos

Pasiklydote tarp taisyklių? O galbūt norite patobulinti gramatikos, stilistikos ar rašybos įgūdžius? Nedvejokite - susisiekime!

Spragų nustatymas

Mokiniams padedame suprasti, kur daromos klaidos ir kaip lengvai jų galime atsikratyti!

Literatūros bei tekstų suvokimas

Padedame pasiruošti lietuvių kalbos literatūros pamokoms, rašyti rašinius, pageriname sakinių struktūrą.

Lietuvių kalbos egzaminas - pats svarbiausias

Mūsų korepetitoriai padės Jums sustiprinti lietuvių kalbos rašybos, skyrybos ir gramatikos įgūdžius, taip pat geriau suprasti privalomų autorių tekstus, praturtinti žodyną.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Lietuvių kalbos korepetitoriai

Visi mokame rašyti ir kalbėti lietuviškai, bet taip pat visi žinome, kokia sudėtinga yra mūsų gimtoji kalba. Neretai net pirmose klasėse vaikai susiduria su lietuvių kalbos mokymosi problemomis. Apleistos mokymosi spragos niekur nedingsta, o tik didėja ir gali pridaryti rimtų problemų moksleiviui vyresnėse klasėse. Tai susiję tiek su prastais akademiniais pažymiais, tiek su pasitikėjimo savimi trūkumu, tiek su silpna motyvacija mokytis ir siekti asmeninių tikslų. Kad to nebūtų, siūlome mokytis kartu su profesionaliais lietuvių kalbos korepetitoriais, kurie ugdo vaikų kūrybiškumą, iniciatyvumą, stiprina motyvaciją mokytis ir norą nuolat tobulėti.

Per įdomias pamokas lietuvių kalbos korepetitorius padeda vaikams įtvirtinti mokykloje gautas žinias, užpildo atsiradusias spragas, išaiškina gramatikos, skyrybos, kalbos kultūros taisykles, stiprina teksto rašymo ir interpretavimo įgūdžius. Papildomo mokymo metu rašomi ir vertinami tarpiniai testai, projektiniai darbai, nuolatos stebima mokinių pažanga.

Reikia pagalbos? Susisiekime!