fbpx

MŪSŲ PAMOKOS

Chemijos pamokos

Chemija - sudėtingas mokslas, bet mes padėsime nepasiklysti!

Efektyvios pamokos

MANO KOREPETITORIUS komanda pažada aiškią, lengvai suvokiamą mokymosi medžiagą bei puikų paruošimą chemijos egzaminui!

Įdomus pateikimas

Naudojame interaktyvias užduotis bei nenuobodžius namų darbus. Parodome net ir saugius cheminius eksperimentus, kuriuos galima pabandyti atlikti ir namuose!

Gilesnis suvokimas

Išugdome supratimą, jog chemija yra visur aplink mus supančiame pasaulyje ir ji tikrai įdomi!

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Chemijos pamokos

Periodiniai elementai, sulfatai, sulfitai ir sulfidai, moliai bei reakcijos? Rūgštys, bazės, druskos? O kur dar ir cheminės lygtis?

Pasimėtėte? Nenusiminkite – Mano korepetitorius komanda pasirengusi Jums padėti! Chemijos korepetitorius nustatys spragas, užves ant kelio ir padės pralenkti bendramokslius! Mokome chemijos ne tik greitai ir kokybiškai, bet ir įdomiai. Mūsų korepetitoriai pasitelkia patikrintus, nenuobodžius bei žaismingus būdus, kurie tiks ne tik pradedančiajam, bet ir pažengusiam moksleiviui. Tikime, jog kiekvienas žmogus gali ne tik pamėgti chemijos pamokas, bet ir pasirinkti gilinti žinias šioje srityje. Juk chemija yra visur aplink mus supančiame pasaulyje, o anglies atomų aplink yra tiek, kad net nepatikėsite!

Padedame jaunesniems mokinukams vos įžengusiems į paslaptingą chemijos pasaulį, ruošiame vyresniuosius stojamiesiems ar Valstybiniams brandos egzaminams ir net olimpiadoms!

Susisiekite su mumis!