fbpx

VBE Kursai

Manokorepetitorius

VBE kursai

Planuojate puikiai išlaikyti egzaminą? O gal pasikartoti primirštas žinias? Mes galime paadėti!

Tikslingai

Visi VBE kursai vyksta tikslingai pagal oficialią brandos egzaminų programą.

Koncentruotai

Mokymosi medžiaga ir užduotys paruošiamos glaustai bei koncentruotai. Tokiu būdu mokinys išmoksta atsakyti būtent tą, ko reikalauja egzamino užduotis.

Įdomiai

Mūsų komanda supranta, jog nuobodžioms pamokoms vietos nėra. VBE kursų programos organizuojamos taip, jog mokinys ne tik įgytų reikiamas žinias ir įgūdžius, bet ir pats mokymosi procesas būtų įdomus.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

Kaip mes dirbame?

1
Pirmosios pamokos metu aptariami VBE kursų tikslai bei uždaviniai, nustatomas mokinių žinių lygis.
2
Korepetitorius patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso, duoda patarimų. Nustatomi VBE kurso prioritetai, analizuojama mokymosi programa.
3
Korepetitorius detaliai analizuoja mokinių atliktas užduotis ir koreguoja mokymosi planą, jei to reikia. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną VBE kursų pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų, užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip kiekvienam mokiniui sekasi mokytis, o kur reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Kursui įpusėjus, organizuojami bandomieji egzaminai bei užduotys, siekiant priprasti prie konkrečių egzamino užduočių.

Valstybinių brandos egzaminų kursai

Kviečiame XI-XII klasių moksleivius į lietuvių kalbos, matematikos, biologijos, chemijos bei istorijos VBE kursus, padedančius puikiai pasiruošti minėtiems egzaminams. Kursai vyksta grupėmis iki 4 asmenų, gyvai arba nuotoliniu būdu.

Manokorepetitorius organizuojami VBE kursai yra skirti paskutinių klasių moksleiviams, norintiems pasirengti valstybiniams egzaminams ir pasiruošti stojimui į aukštąsias mokyklas. Nesvarbu, ar norite gauti šimtuką, ar išlaikyti egzaminą – VBE kursai yra puiki priemonė pasiruošti egzaminui kartojantis ar naujai išmokstant reikalingas temas.

Kursai vyksta nustatant atlikus diagnostinį testą, kurio pagalba sudaroma individuali programa. Mokiniai ne tik išmoksta mokytis bei surasti reikiamą informaciją, bet ir savarankiškai atsakyti į iškilusius klausimus.

Mokykimės kartu!