fbpx

Istorijos pamokos – istorijos korepetitorius

Mūsų pamokos

Istorijos pamokos

Padėsime išnarplioti visas istorijos paslaptis!

Įdomus mokymasis

Mūsų korepetitoriai pažada visą mokymosi medžiagą pateikti koncentruotai ir įdomiai.

Gilesnis suvokimas

Padėti išnarplioti painiausius istorinius įvykius, jų priežastis bei pasekmes.

Puikūs rezultatai

Padėti gilinti ar papildyti turimas istorijos žinias ir pasiruošti egzaminui ar olimpiadai.

PERSONALIZUOTŲ MOKYMO PLANŲ KŪRIMAS

1
Pirmas namų darbas tenka tėveliams! Esame pastebėję, kad tėvai dažnai turi labai gerų įžvalgų apie savo vaikučius, dėl to prašome užpildyti klausimyną apie būsimą mūsų mokinį. Atsakymai padeda padėti korepetitoriui pasiruošti nuo pat pirmos pamokos geriausiu būdu prieiti prie mokinio (tai ypač svarbu su jauniausiais mokinukais).
2
Pirmos pamokos metu korepetitorius susipažįsta su mokiniu bei patikrina žinias bei nustato, kur jas reikia pagilinti. Korepetitorius išsiaiškina stipriąsias ir silpnąsias puses, esamas spragas iš mokyklos kurso. Aptariami tikslai ir norai, ko tikimasi iš pamokų, kam turėtų būti teikiami prioritetai, koks mokymo būdas yra priimtinas pačiam mokiniui.
3
Po pirmos pamokos korepetitorius detaliai analizuoja mokinio atliktas užduotis ir sudaro mokymosi planą. Nustatomi mokymosi tikslai, artimi ir tolimesni siekiai. Ši analizė ir planas pateikiami ir tėveliams. Taip pat korepetitorius prieš kiekvieną pamoką įkelia planuojamas užduotis ir veiklas, savo papildomus komentarus bei rekomendacijas.
4
Mokomasi sistemiškai pagal sudarytą planą, bet tuo pačiu ir visiškai lanksčiai prisitaikoma prie artėjančių kontrolinių ar sunkesnių namų darbų užduotų mokykloje. Po kiekvienos pamokos korepetitorius pateikia grįžtamąjį ryšį apie tai, kas buvo atlikta pamokos metu bei įrašo namų darbus (tai pasiekiama mokiniui ir tėveliams).
5
Praėjus atitinkamam kiekiui pamokų (taikoma pagal mokinį, 8-12 pamokų) atliekamas tarpinis žinių patikrinimas, stebimas progresas, korepetitorius pateikia įžvalgas apie tai kaip mokiniui sekasi mokytis, ties kuo galbūt reikėtų labiau pasistengti, kokie mokymosi būdai tinkamiausi. Ir toliau tęsiamas produktyvus ir smagus mokymasis!

Istorijos pamokų korepetitoriai

Tam, jog galėtume suvokti aplink mus vykstančius įvykius bei įvairius reiškinius, būtina žinoti šių įvykių kilmę. Kitaip tariant, reikia gerai išmanyti istoriją bei pareitį. Dažnai girdime, jog istorijos pamokos mokyklose nesudomina, mokiniai dalinasi, jog mokymosi informacija pateikiama sausai, mokytojai reikalauja tik mintinai mokėti datas. Mūsų istorijos korepetitoriai nori sugriauti šį nusistovėjusį mitą, jog “istorija – tai datų “kalimas”. 

Mūsų istorijos korepetitoriai siūlo ne tik interaktyvų istorijos mokymąsi pagal mokyklos programą, tačiau taip pat įvairiais būdais  skatina mokinius dar labiau gilintis į svarbiausius praeities įvykius. Korepetitoriai padeda ruoštis pamokoms, kontroliniams, valstybiniams istorijos egzaminams bei įvairioms olimpiadoms.

Pradėti dirbti kartu?